Otevírací doba Prison Island

Vaše oblíbené herní a zábavní centrum indoor v Praze vás přivítá celoročně a bez rezervace*

(*) až pro 20 osob, nad tento limit nás prosím kontaktujte

Mimo školních prázdnin

ÚTERÝ AŽ PÁTEK
OD 16:00 DO 22:00 HODIN

SOBOTA
OD 10 DO 22 HODIN

NEDĚLE
OD 10 DO 20 HODIN

Školní prázdniny

PONDĚLÍ AŽ PÁTEK
OD 14:00 DO 22:00 HODIN

SOBOTA
OD 10 DO 22 HODIN

NEDĚLE
OD 10 DO 20 HODIN

Cenik

Vstup 60 min. 90 min. 120 min.
Na osobu 469 KČ 619 KČ 745 KČ
Family Deal
2 dospělí se svými 2 dětmi do 16 let
1499 KČ 2099 KČ 2399 KČ
Narozeniny +08 os.
(Do 16 let)
469 KČ 619 KČ 745 KČ
Skupiny, semináře a TEAM BUILDING
Skupiny +20 osob.
Kontaktujte nás
30 min. dalších 189 KČ

Nejčastější dotazy

Prison Island Praha je herní a zábavní indoor struktura, která zahrnuje: recepci, bar, relaxační zónu, dvě hřiště na petanque a 1200 m2 herní plochy s 30 buňkami obsahujícími výzvy !

Často se zaměňuje s únikovou hrou, ale je úplně jiná!

V únikové hře máte se svým týmem zpravidla 1 hodinu na to, abyste využili scénář založený na úvahách. Ve prison Island Praha je mnohem větší herní prostor s 30 buňkami, které obsahují 30 různých úkolů (fyzických, technických, intelektuálních). Kromě toho si můžete sestavit svůj vlastní kurz, plnit a opakovat úkoly ve zvoleném čase.

Se svým týmem se pokuste vyřešit co nejvíce buněk. Pokud se to nepodaří, můžete zkusit jednu buňku nebo se rozhodnout rychle navštívit ostatní. Některé buňky vyžadují k získání všech bodů více prezentací. Pozor, obecné chrono běží!

Náš herní systém je založen na bodech, za každý úspěšný úkol můžete získat 25 až 100 bodů. Cílem je nasbírat co nejvíce bodů!

Na velkoplošných obrazovkách umístěných na recepci a v herním prostoru můžete sledovat své pořadí v přímém přenosu!

Přijďte si zasoutěžit s týmy dne, týdne nebo TOP 3!
Skutečná výzva mezi několika týmy! Buďte nejlepší!

Vězeňský ostrov Montpellier je koncept vhodný pro každého.

Minimální věk pro přístup do hry je 5 let. Děti mladší než 10 let musí doprovázet alespoň jeden z rodičů v týmu, a to z bezpečnostních důvodů, aby porozuměly výzvám a aby se uklidnily ve velmi pohlcujícím prostředí (zvuky, světla, kulisy, efekty…). Ideální pro rodinu nebo narozeninovou oslavu!

Každý, kdo vstoupí do herního prostoru, je považován za hráče.

Ne, Prison Island Praha přijímá rezervace pouze pro firmy, skupiny nad 20 osob a narozeniny.

Kontakt přes formulář na webových stránkách nebo telefonicky 771 156 848.

Hra je stále v plném proudu a týmy začleňujeme, jakmile jsou připraveny. Mohu se objevit během otevírací doby a určitě si zahraji.

Pozor na období zvýšené návštěvnosti (sobota a neděle od 14h do 17h30) a školní prázdniny.

No NE! Vězeňské výzvy jsou přizpůsobeny pro širokou veřejnost. Různorodost akcí a koncepce založená na týmové práci umožňují každému účastnit se podle svých schopností a přání.

Buňka, která se vám nelíbí?! Nebojte se, můžete přejít na další, aniž byste byli zablokováni, a stále získavat body!

Ideální je pohodlné oblečení pro lehkou fyzickou aktivitu (tenisky, šortky a tričko). Vysoké podpatky nejsou povoleny a velké boty se nedoporučují. Možná si naplánujte náhradní tričko pro ty, kteří chtějí explodovat skóre.

Budete si muset vybrat dobu trvání hry mezi 1 hodinou, 1:30 nebo 2 hodinami.

Připočtěte asi 15 minut na registraci a týmovou instruktáž.

Po skončení hry může být další čas na hlášení, bodování a občerstvení.

Prison Island Praha pojme současně 20 týmů po 5 osobách. Pro optimální pohodlí při hře se v ideálním případě doporučují týmy o 3-4 lidech.

Hra je přístupná pro 2 osoby, pouze některé úkoly budou složitější na splnění a v některých políčkách nebudete moci získat maximální počet bodů.

Všechny scénáře jsou možné a týmy lze konfigurovat až do poslední chvíle u pokladny. Náš tým vám poradí, jak najít nejpohodlnější řešení.

Jakmile jsou týmy spuštěny, je třeba se vyhnout míchání, aby bylo dodrženo bodování.

Hru hrajete jako tým, což vám umožňuje sledovat své spoluhráče vlastním tempem po věznici a nechat je překonávat fyzické výzvy, o kterých si možná myslíte, že nejsou dosažitelné. Jakmile se dostanete blíže k akci, můžete svůj tým podpořit a pomoci mu mnoha způsoby. Potřebujete si odpočinout? Ze hry můžete odejít a náš tým vám umožní připojit se ke svému týmu během hry.

Prison island Praha je navržen tak, abyste nepřišli o žádné dobrodružství.

Většina úkolů a část hry není optimalizována pro bezbariérový přístup. (Přítomnost schodů, dekorací …). Recepce a bar jsou přístupné.

Abychom však všem poskytli přístup k tomuto konceptu, náš tým využije veškerou svou ochotu a dostupnost k nalezení vhodného řešení. V několika případech jsme dokázali pomoci a přizpůsobit formát hry tak, aby se všichni mohli dobře bavit.

Na místě není k dispozici restaurace .K dispozici je bar , stejně jako sladká nebo slaná občerstvení.

Jídlo si však můžete nechat doručit.

Abychom vás mohli přivítat v co nejlepších podmínkách, je nutné přijít asi 15 až 20 minut před plánovaným začátkem hry. Tento čas je potřebný na přivítání, vytvoření a registraci týmů, uložení věcí do skříněk a instruktáž. Nemůžete se dočkat? Začněte vymýšlet název týmu!

1h 1h30 nebo 2h ? Prison island Praha má 30 buněk, na projití věznice, nalezení cel, pochopení jejich fungování a vyřešení úkolů budete potřebovat značné množství času.

Za 1 hodinu lze vyřešit přibližně 15 buněk. Za 1h30 asi 20 buněk . Jedná se o průměr pozorovaný na několika týmech, vše bude záviset na rychlosti vašeho postupu. Žádný okruh, žádný plán!

K dispozici je systém skříněk se zámky, které mají jednoduchý design a jsou vhodné pro bundy a malá zavazadla.

Doporučujeme, abyste si s sebou nebrali žádné cennosti a velké předměty nechávali v autech.

Vezměte prosím na vědomí, že z důvodu zachování důvěrnosti a zamezení rizika rozbití je ve hře zakázáno používat telefony.

Nacházíme se na adrese Kolbenova 893/39, 198 00 Praha 14-Hloubětín, poměrně blízko dálničních sjezdů. Nejbližší tramvajová zastávka ( tram 25 a 16 ) je „Lehovec“ asi 2 minuty chůze.

Nejbližší zastávka metra B je „Hloubětín“ vzdálená asi 7 minut chůze.

Většina GPS vás tam dovede bez problémů.

Před věznicí, jejíž červená fasáda je snadno rozpoznatelná, se nachází také parkoviště.

Darujte originální dárek!

Myslete na dárkovou kartu a potěšte svou rodinu a přátele. Dárkový poukaz na několik kliknutí odešlete obdarovanému nebo do vlastní schránky. Můžete si ho vytisknout a nabídnout pod stromeček!